Zostań webmasterem

Przygotowałem kurs z zakresu tego, na czym znam się najlepiej, a więc HTML, CSS oraz WordPress. Na moim blogu dzielę się z Wami praktyczną wiedzą z zakresu tworzenia stron internetowych.

Kurs HTML w praktyce

Kurs HTML

Dokument HTML to plik tekstowy odpowiadający za strukturę strony internetowej. Znając podstawy możesz stworzyć własną witrynę internetową nawet w ciągu jednego dnia. W kursie HTML znajdziesz obszerny opis znaczników wraz z przykładami ich zastosowań.

Dalej

Kurs CSS w praktyce

Kurs CSS

CSS – kaskadowe arkusze stylów odpowiadają za prezentację poszczególnych elementów strony. CSS oddziela część graficzną od części definiującej strukturę witryny – HTML. Dzięki temu ilość kodu na stronie ulega zmniejszeniu co wpływa na czytelność i szybsze działanie serwisu. Ponadto praca w oddzielnych dokumentach jest znacznie łatwiejsza.

Dalej

Kurs HTML CSS w praktyce

Kurs HTML CSS

Wprowadzenie standardu HTML5 CSS3 to znak nowych czasów, potrzeb oraz wyzwań. Zmiana oczekiwań użytkowników w porównaniu do tego, co miało miejsce kilkanaście lat temu sprawiło, że zaistniała potrzeba ujednolicenia standardów oraz zwiększenia możliwości w tworzeniu stron www.

Dalej

Kurs WordPress w praktyce

Kurs WordPress

W kursie WordPress zajmiemy się omówieniem elementów oraz dodatków wpływających na użyteczność i funkcjonalność strony internetowej wykonanej na tym popularnym systemie CMS.

Dalej